Skip to Content

Crystal Reports for Visual Studio 2008 įdiegimas

Pastaruoju metu, pastebima ClickOnce įdiegimo paketų problema, susijusi su programine įranga, kuri naudoja SAP Crystal Reports for Visual Studio 2008 komponentus. ClickOnce technologijos atveju, turėtų būti automatiškai įdiegiami ir SAP Crystal Reports for Visual Studio, iš pačio SAP puslapio. Tačiau, tas neįvyksta ir įdiegimo metu gaunama klaida, kad nepavyko reikalingos bylos parsiųsti. 

Tiriant šią problemą, buvo Microsoft forume rasta forumo tema, kur žmonės susiduria su šia problema. Atsakymas iš jų pusės buvo tik toks, kad jie dabar turi problemų su šiuo serveriu ir jis šiuo metu nedirba. Tačiau ši problema pastebima jau kuris laikas ir tikrai ne vienas mėnesis. Gerai bent, kad jie pateikė alternatyvias nuorodas, iš kur eina parsisiųsti šiuos komponentus:


Skirtingai Windows architektūrai naudojasi skirtingas paketas:

Greičiausia tai požymiai to, kad 2008 metų Visual Studio yra jau ne tokia ir nauja ir jos palaikymas palaipsniui yra eliminuojamas. Dėl to, rekomenduojame šias bylas parsisiųsti ir kur nors saugiai pasidėti. Pagal SAP tendencijas, eina pastebėti, kad jie nelinkę užtikrinti pilnavertį jų palaikymą. Rekomenduojama išsaugoti šiuos failus kur nors pvz. į serverį ar CD ar ir ten ir ten ir turėti atsargai.

Ryšium su prastu palaikymu, ateities projektuose šios technologijos daugiau nebenaudosime.

Komponentо įdiegimas

Atsidarome atitinkamą, pagal operacinės sistemos tipą, zip bylą. Ten bus keletas MSI bylų. Pasirenkame pačią didžiausią, ji bus trumpesniu pavadinimu ir ją įdiegiame.

Tai vienkartinio įdiegimo komponentas, kurį reikia įdiegti tik vieną kartą į kompiuteriį, pо Windows įdiegimo.

Programos įdiegimas

Įdiegus šį komponentą, nueiname į įdiegimo puslapį. Ten bus du pasirinkimai Launch (startuoti) ir Install (įdiegti). Renkamės startuoti ir atliekame pačios programos įdiegimą. Komponentas jau bus įdiegtas prieš tai ir problemų neturėtų būti.

Galimos problemos

Jeigu vis dėl to problemų yra, greičiausiai pats kompiuteris yra neparuoštas šios programos įdiegimui. Kad programa būtų sėkmingai įdiegta, kompiuteris turi atitikti šias sąlygas:

  1. Turi būti įdiegti visi Windows ir Internet Explorer atnaujinimai (paprastai tai vykdoma automatiškai);
  2. Turi būti įdiegtas atitinkamas .NET framework ir jo Service Pack (šiuo metu pagrindinis naudojamas framework yra .NET 3.5 SP1, naujos Windows versijos jį turėtų turėti iš karto);
  3. Įdiegiant programą ar komponentus gali reikėti Administratoriaus teisių.