Skip to Content

Išleista AVG antiviruso versija, skirta Android™ operacinei sistemai

Norime paskelbti, labai geras naujienas, skirtas Android™ vartotojams. AVG išleido antiviruso versiją, skirtą Android™ operacinei sistemai. Dabar kiekvienas Android™ vartotojas galės įsidiegti AVG antivirusą, tiesiog iš google play puslapio. Šis antivirusas yra nemokamas, taip pat išleista AVG antiviruso versija, skirta iOS.

AVG Antivirus™ logo

Šiuo metu yra labai populiaru kurti mobilias aplikacijas, skirtas mobiliems įrenginiams. Tačiau dalis programuotojų į tokią kuriamą programinę įranga, įdiegia kenkėjišką kodą, kuris atlieka įvairias kenkėjiškas funkcijas, pvz. vagia mobiliajame įrenginyje esančią informaciją, google paskyros prisiungimo informaciją ir t.t... Kol neegzistavo jokio antiviruso. skirto Android ar iOS platformoms, tol šiame pasaulyje tvyrojo visiškas chaosas ir anarchija ir tokie kenkėjai galėjo daryti absoliučiai ką tik nori, kadangi jų veiklos niekas nekontroliavo. Išleidus AVG antivirusą, skirtą šioms, prastai apsaugotoms platformomis, situacija pradėjo gerėti į teigiamą pusę.

AVG antivirusas vykdo realaus laiko apsaugą, taip pat atlieka naujai įdiegtos programinės įrangos skenavimą ir turi dar keletą kitų naudingų funkcijų, kurios palengvins jūsų mobilaus įrenginio valdymą.