Skip to Content

Lythum Bar

Lythum Bar

Tikriausiai ne kartą jums teko matyti kolegų ir kitų žmonių kompiuterių darbastalius, kurie buvo stipriai perpildyti su įvairių programų ir failų ikonomis ir kitomis nuorodomis. Galbūt jūs esate vienas iš šių žmonių. Kada jūsų darbastalyje yra toks chaosas - darbas vyksta ne efektyviai, ne našiai, tada reikalingos bylos yra sunkiai randamos ir su laiku kompiuteryje pasidaro daug tų pačių bylų kopijų, kas tik didina chaosą. Taip pat kada vartotojas nežino kur yra jo svarbūs failai, jis jų gali lengvai netekti, pvz. perinstaliavus Windows ir prieš tai nepasidarius atsarginės failų kopijos.

Šios programos paskirtis yra ne vien šios problemos sprendimas, bet ir daug geresnė ir efektyvesnė darbo su kompiuteriu organizacija. Programa yra skirta darbo kompiuteriams, tačiau galima ją naudoti ir namų kompiuteriuose. Įdiegus šią programą ji automatiškai startuos kartu Windows operacinei sistemai ir bus matoma kompiuterio darbastalio viršuje.

Programos nustatymuose galima keisti šios programos išvaizdą (pvz. pasirinkti bet kokį šriftą ar jo dydį, fono ir teksto spalą), taip pat galimi du, skirtingi piktogramų dydžiai. Programa iš vartotojo nurodyto katalogo sukuria meniu, meniu formuojamas iš šiame kataloge esančių katalogų ir nuorodų. Trumpiau tariant vartotojas kurdamas katalogus ir juose patalpindamas jam aktualias nuorodas gali susikurti kokią nori meniu struktūrą.

Kategorija: 
Desktop Applications
Platforma: 
Windows XP
Windows VISTA
Windows 7
Byla(os):